Bauprotect

výhradní importér
německých stavebních materiálů Hahne SIGNIA

BAUPROTECT s. r. o.
Bělehradská 858/23, Praha 2
Telefon: +420 732 132 445
info@bauprotect.cz
valvodav@volny.cz

KAMÍNKOVÁ PODLAHA VLHKÉ ZDIVO – HYDROIZOLACE 3D podlaha Hadalan FMC – film IMBERAL RSB – použití – film

BauprotectFirma BAUPROTECT s.r.o. je výhradní distributor německé značky HAHNE pro ČR a byla založena v roce 2013 majitelem firmy Vítem Valvodou, který tak navázal na své již téměř dvacetileté zkušenosti se stavebnictvím a stavební chemií. Firma BAUPROTECT se plně ztotožňuje s filozofií svého německého partnera a proto jsme váš spolehlivý partner pro řešení mnoha otázek spojených se stavebnictvím a s ním související problematikou. Značka HAHNE se specializuje na vývoj, výrobu, dodávky a poradenství týkající se stavební chemie, která nachází uplatnění v širokém spektru staveb. V sortimentu máme výrobky, které se dají využít již od základových prací pod zemí, přes práce v interiérech a exteriérech během výstavby až po složitá řešení týkající se střech.

BAUPROTECT a značka HAHNE jsou vašimi specializovanými partnery pro systémová řešení používaná jak při výstavbě nových budov, tak i při opravách a rekonstrukcích. Naším cílem je zajistit vašim projektům trvalou ochranu a tím i jejich dlouhodobou hodnotu.

Bauprotect Firma HAHNE je spolehlivý a tradiční obchodní partner, který dodává své zboží řemeslníkům, stavebním firmám, projektantům a investorům již od roku 1926. Ve své výrobně situované poblíž německého Dattelnu se zaměřuje na vývoj a výrobu mnohdy unikátních a velmi specializovaných produktů určených k vodotěsnému izolování, ochraně a opravám budov a stavebních konstrukcí. Naše schválené a certifikované vysoce kvalitní produkty jsou doprovázeny spolehlivými službami a kvalifikovaným poradenstvím. Dbáme na partnerství a bezproblémovou spolupráci, což v kombinaci s kvalitou výrobků přináší hladký průběh projektů a tím mnoho spokojených zákazníků.

Následující stránky vám poskytnou informace o šíři a variabilitě našich systémů a výrobků. Najdete zde sekce s podrobným popisem o jejich použití. Postupně se vám budou nabízet systémy pro ochranu a hydroizolace základů, systémy pro sanaci vlhkého zdiva, systémy pro ochranu podlah dle zatížení, systémy pro balkony a terasy, systémy na ochranu fasád, systémy pro ochranu a těsnění plochých střech, systémy pro lepení obkladů a dlažeb, systémy pro izolování koupelen a mnohem více…. Pro každý z těchto jednotlivých produktů vám můžeme poskytnout další informace ve formě podrobných technických listů, které objasní většinu vašich otázek.

Pokud si stále nejste jisti a požadujete speciální řešení nebo pokud máte jakékoliv dotazy týkající se použití našich výrobků, tak nás neváhejte kontaktovat. Mile rádi se vám pokusíme pomoci a najít nejvhodnější řešení.

Vít Valvoda jednatel firmy